Team Echtemannen.nl

1 persoon is geen team. Daar stellen we je graag voor aan de drijvende krachten achter echtemannen.nl. 5 mannen en 1 vrouw. Ja met een traditionele rolverdeling maar voor ons werkt dat. Dus met trots presenteren wij: Team Echtemannen.nl

Bas, the OG

Wat ooit begon met een grapje over een website voor mannen in 2011 is na 15 jaar uitgegroeid tot een begrip voor mannen. Tienduizenden bezoekers per maand uit Nederland, België en de rest van de wereld. Blijkbaar is er behoefte aan een website als echtemannen.nl

Het liefst schrijf ik over eten, domotica, gadgets, smartwatches en boeken. Maar als het nodig is neem ik alle categorieën voor mijn rekening.

In het dagelijks leven ben ik Product Owner voor een low-code platform bij een van de mooiste werkgevers van Nederland: Centric. Als gecertificeerd PO is het mijn taak te luisteren naar de behoefte van mensen en dat te vertalen in verhalen voor mijn developers. Die kunst komt mij dagelijks goed van pas bij het schrijven voor echtemannen.nl.

“Ik koop geen slimme lamp, ik koop een discussie met mezelf over of hij écht nodig was. Spoiler: altijd ja.”

Bas
Ruben, onze atleet

Ruben (27) was jarenlang actief op nationaal niveau in de atletiek, tot een blessure hem dwong zijn focus te verleggen. Inmiddels helpt hij als personal trainer mannen van alle niveaus om sterker, fitter en gezonder te worden — zonder poespas.

Bij echtemannen.nl schrijft hij over krachttraining, afvallen, supplementen en hoe je ook zonder sportschoolabonnement resultaat boekt. Zijn motto: “Consistentie verslaat elk trucje.”

Je hebt geen dure supplementen nodig, je hebt gewoon een dag nodig waarop je niet afzegt.”

Ruben
Erik, de master mechanic

Erik (45) sleutelde twintig jaar als automonteur voordat hij de overstap maakte naar schrijven over auto’s. Hij weet als geen ander waar je op moet letten bij een occasion, wanneer onderhoud noodzaak is en wanneer de garage je gewoon extra laat betalen.

Bij echtemannen.nl schrijft hij over autokeuzes, onderhoudstips en de opmars van elektrisch rijden — met de nuchterheid van iemand die al duizenden motorkappen heeft opengemaakt.

“Een occasion met ‘weinig kilometers’ heeft meestal gewoon veel geheimen.”

Erik
Thomas, de minister van financiën

Thomas (34) werkte jarenlang als accountant voor hij de overstap maakte naar fulltime schrijven over geld.

Hij gelooft niet in trucjes, wel in rekenen, geduld en gezond verstand. Bij echtemannen.nl schrijft hij over besparen zonder karig te worden en beleggen zonder gokken — zodat jij over tien jaar niet met spijt terugkijkt op vandaag.

“Rijk word je niet van die ene slimme zet, maar van de honderd saaie die je wél volhoudt.”

Thomas
Willem, de globetrotter

Willem (58) was ruim dertig jaar zelfstandig klusser en aannemer voor hij het rustiger aan ging doen. Inmiddels reist hij het grootste deel van het jaar met zijn camper door Europa.

Bij echtemannen.nl deelt hij praktische klustips, gereedschapadvies en reiservaringen — met de rust en ervaring van iemand die al bijna alles heeft zien misgaan (en hersteld).

Toevallig ook de vader van de vrouw van Cindy. Kleine wereld

“Elke klus die ‘in een middagje’ klaar is, kost me standaard het hele weekend — en dat weet ik inmiddels, en toch begin ik eraan.”

Willem
Cindy, de office kalenderbabe

Cindy is onze steun en toeverlaat. Zij pleegt alle belletjes die wij liever niet doen, verstuurt post, betaalt rekeningen en wijst ons terecht als we weer eens lopen te miepen als meiden.

#Metoo? Niet bij Team Echtemannen.nl. Cindy wordt behandeld met het zelfde respect dat we zelf willen ontvangen en meer. Cindy wordt op handen gedragen en het hele team ziet haar als zusje. Toen ze bijvoorbeeld onlangs een appartement kocht in hartje Den Bosch met haar vrouw stond het hele team klaar om hun te verhuizen.

Sindsdien zijn wij regelmatig te vinden op haar balkon op heerlijk te genieten van een goed wijntje, biertje en het zicht op de mooiste kathedraal van Nederland: de Sint Jan.

“Ik kwam binnen als ‘die vrouw op de bouwplaats’ en werd binnen een maand gewoon ‘die met verstand van zaken’. Dat verschil maak je zelf, maar de jongens hier hebben het me ook gegund.”

Cindy